Nowe produkty

bransoletki NEVER GIVE UP Jest 14 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

bransoletki NEVER GIVE UP

Bransoletka Never give up będzie najlepszym motywatorem zarówno dla Ciebie, jak i dla osoby, której chcesz pomóc osiągnąć wymarzony cel. Co oznacza ten anglojęzyczny napis? Po polsku brzmi on: Nigdy się nie poddawaj! Jest więc doskonałym przekazem dla każdego, kto zmierza po sukces. Choć hasło brzmi ogólnie, jest wyjątkowe. Każdy ma możliwość nadania mu właściwego znaczenia, przez co bransoletka staje się niepowtarzalna.

Dzięki bransoletce z napisem Never give up zawsze, kiedy spojrzysz na swój nadgarstek, przypomnisz sobie co tak naprawdę chcesz osiągnąć i jak bardzo jest to dla Ciebie ważne. Zerkasz na bransoletkę Never give up i już wiesz, że nie możesz się poddać. O wyjątkowości tej biżuterii nie świadczy tylko piękna sentencja, którą zawierają, ale również fakt, że są wykonywane własnoręcznie z dbałością o każdy detal.

Bransoletka z napisem Never give up

Bransoletki never give up wykonujemy zarówno na bazie rzemieni skórzanych, jaki odpornych na zabrudzenia, niezmiernie trwałych woskowanych sznureczków. Same zaś napisy zdobią cynowe blaszki, a grawerunek jest specjalnie czerniony, aby napis był wyraźny. Bransoletki Never give up dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Wśród modeli sznurkowych możesz zdecydować się na klasyczną czerń, mocną czerwień, elegancki granat czy różne odcienie pastelowych barw.

Masz swój ulubiony kolor? Zapytaj nas o dostępność skórzanego rzemienia w tym właśnie odcieniu a zmodyfikujemy bransoletkę never give up zgodnie z Twoimi preferencjami kolorystycznymi. Oferujemy również możliwość indywidualizacji rozmiarowej bransoletek. Dzięki temu będą one idealnie leżały na Twoim nadgarstku. Wystarczy, że podasz swój obwód nadgarstka podczas składania zamówienia. Aby zmierzyć nadgarstek należy centymetrem sprawdzić jego obwód (bez luzu). Podczas realizacji zamówienia, uwzględnimy niezbędny zapas. Dzięki temu bransoletka z napisem Never give up będzie pięknie prezentowała się na Twojej dłoni albo zdobiła nadgarstek osoby obdarowanej przez Ciebie tym uroczym prezentem.

Bransoletka z grawerem Never give up

Bransoletka Never give up w każdym wariancie, niezależnie od tego czy wykonana z rzemienia skórzanego czy z woskowanego sznureczka, sprawdzi się jako doskonały dodatek dowolnej stylizacji – zarówno tej eleganckiej, jak i przy sportowym lub casualowym look'u. Jest wygodna w codziennym użytkowaniu i z pewnością nie będzie Ci przeszkadzała.

Wybierając bransoletkę z napisem Never give up zapewnisz sobie lub osobie, której ją podarujesz, radość z tego, jak istotne jest wykonywanie małych kroczków w drodze do celu. Bez względu na to, jaki jest obiekt dążeń – czy to zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, czy nauczenie się języka obcego, czy po prostu codzienne wstawanie z uśmiechem na twarzy – bransoletka z grawerem Never give up będzie stanowiła znakomitą przypominajkę. Możesz też zamówić kilka sztuk i obdarować bransoletkami z niezwykłym przekazem ważne dla Ciebie osoby. Wybierając różne warianty kolorystyczne i indywidualizując rozmiar, zyskasz pewność, że wpiszą się one w ich gust.