Nowe produkty

Z zapięciem zegarkowym Jest 21 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Z zapięciem zegarkowym

Ozdoby mają zwykle dużą wartość dla noszących je osób. Nie jest to związane wyłącznie z ich ceną – ogromne znaczenie mają także skojarzenia, wspomnienia i szeroko pojęty sentyment. Utrata tak ważnego przedmiotu zawsze jest przykrym zdarzeniem, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie zapięcie. Nie wszystkim odpowiadają stosunkowo najbezpieczniejsze karabińczyki. W Beeżoo proponujemy więc bransoletki z zapięciem zegarkowym. Jest solidne i pewne, a przy tym wygląda jak metalowy element ozdobny. Dzięki temu można nosić ją na różne sposoby – eksponując lub odwracając zapięcie.

Bransoletki skórzane z zapięciem zegarkowym są bardzo popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Są wygodne na co dzień, ponieważ nie ograniczają ruchów, w niczym nie przeszkadzają i są dość dyskretne. Stylistycznie przełamują jednak nawet najbardziej elegancki stój, dodając mu zawadiackiej nonszalancji. To piękna biżuteria, która będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.

Ręcznie robione bransoletki z zapięciem zegarkowym

Produkty Beeżoo są pod każdym względem wyjątkowe. Wykonujemy je samodzielnie, dlatego każdy egzemplarz w mniejszym lub większym stopniu różni się od siebie. Masz pewność, że do Twoich rąk trafia ozdoba jedyna w swoim rodzaju. Ręcznie robione bransoletki z zapięciem zegarkowym zostały stworzone z największą dbałością o szczegóły. W proces twórczy wkładamy całe nasze zaangażowanie, pasję i serce. 

W ofercie Beeżoo można znaleźć wiele różnych rodzajów i wariantów ręcznie robionych bransoletek z zapięciem zegarkowym. Proponujemy modele dla Pań, Panów, a także unisex. Wykonane są z ekologicznych, bezpiecznych dla skóry rzemieni skórzanych, w wielu pięknych odcieniach. Składają się z jednego lub kilku pasków, w tym także oplatanych wokół nadgarstka. Niektóre modele wyglądają jak nie jedna, ale całe zestawy bransoletek. Na życzenie klienta dostosowujemy ich długość, by idealnie przylegały do ręki i wygodnie się nosiły.

Ręcznie robione bransoletki z zapięciem zegarkowym są przez nas ozdabiane na wiele sposobów. Cynowe przekładki i zawieszki, kolorowe wzory i tłoczone napisy motywujące sprawiają, że prosta bransoletka staje się strojna i wyrazista. Samo zapięcie jest wykonane ze stali szlachetnej lub stopu cyny i jest tak estetyczne, że śmiało może być również traktowane jako element ozdobny.

Bransoletki handmade zapięcie zegarkowe

Biżuteria bardzo często jest wybierana jako prezent dla bliskich osób. Bransoletki handmade zapięcie zegarkowe z Beeżoo, są wprost idealnym pomysłem na podarunek! Ponieważ są ponadczasowe, modne i uniwersalne, z pewnością spodobają się każdemu – nie musisz się martwić, że nie trafisz w czyjś gust. Wybierz motyw lub kolory, które mają dla bliskiej Ci osoby wyjątkowe znaczenie. Pięknym gestem jest podarowanie np. modelu MOTTO, z wytłoczonymi, motywującymi hasłami:


• Never give up (ang. Nigdy się nie poddawaj);
• One of a kind (ang. Jedyny w swoim rodzaju);
• Follow your dreams (ang. Podążaj za marzeniami);
• You only live once (ang. Żyje się tylko raz);
• Live the Moment (ang. Żyj chwilą).

Bransoletki handmade zapięcie zegarkowe są wykonywane przez nas ręcznie, dlatego wybierając nasze produkty wiesz, że dany egzemplarz powstał właśnie dla Ciebie. To dodatkowa wartość naszej biżuterii. Jeśli chcesz w jakiś sposób spersonalizować albo dostosować wybrany model bransoletki handmade zapięcie zegarkowe – skontaktuj się z nami! Dołożymy wszelkich starań, byś był jak najbardziej zadowolony z otrzymanego produktu.