Nowe produkty

ZAKŁADKI Jest 48 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów

ZAKŁADKI

Każdy miłośnik książek powinien mieć w swoich zasobach stylową zakładkę do książki. Dobra lektura potrafi wciągnąć, jednak przez natłok obowiązków rzadko zdarza się, aby jednym tchem przeczytać całą pozycję od deski do deski. Wówczas warto mieć w zanadrzu przedmiot, który pozwoli zaznaczyć nam, na której stronie skończyliśmy. Z pomocą przychodzą zakładki do książek. Podczas kolejnego czytelniczego seansu, nie będzie już konieczności wertowania stron w poszukiwaniu akapitu, na którym się stanęło.

Dobre książki już takie są, że nie chcemy się od nich oderwać. Niejednokrotnie pozostajemy trzymani w napięciu emocjonalnym, zanim dobrniemy do zakończenia lektury. Zakładki do książek z oferty BEEŻOO to sposób na zaznaczenie przeczytanych fragmentów, bez konieczności zaginania rogów książki. Co więcej, takie zakładki do książek ręcznie robione to idealny pomysł na prezent dla każdego mola książkowego, ale nie tylko. Wszystkim zdarza się przecież sięgnąć do lektury – czy to podręczników, poradników, atlasów czy czasopism. A kiedy znajdzie się informację wartą uwagi, chętnie ją zaznaczamy.

Zakładki do książek ręcznie robione

W naszej ofercie znajdziesz zakładki do książek ręcznie robione, wykonane z metalowych elementów i różnego rodzaju dodatków. Bazy zakładek mają długość, która pozwala na komfortowe zaczepienie zakładki o dowolnej grubości książkę. Dostępne w naszej ofercie zakładki do książek to mnogość różnorodnych propozycji, w wielokolorowych odcieniach i z intrygującymi dodatkami.
Zakładki do książek ręcznie robione z BEEŻOO to między innymi metalowe piórka, przepiękne zawieszki w kształcie sów, kotów, aniołków i wielu innych motywów, z dodatkiem kolorowych perełek szklanych, szkła weneckiego i koralików seeds. Wszystkie elementy są wysokiej jakości, co gwarantuje długą żywotność zakładki. Precyzja, z jaką je wykonujemy, również przekłada się na trwałość i na estetykę.

Zakładka do książki

Najważniejszym zadaniem zakładki do książki jest to, aby dzięki niej czytelnik z łatwością odnalazł miejsce w książce, na którym zakończył poprzednio lekturę. Nie mniej istotna jest estetyka. Niegdyś za zakładki służyły zagięte rogi, ulotki czy patyczki. Dziś zakładka do książki może przybierać różnorodną formę – od niezbyt trwałych zakładek papierowych, po niezwykle artystyczne zakładki do książek ręcznie robione z różnego rodzaju materiałów ozdobnych.

Zakładka do książki do znakomity sposób na obdarowanie drugiej osoby. Jeśli Twoja przyjaciółka lubi koty czy buldogi francuskie, wybierz zawieszkę na zakładce właśnie z tym motywem. Jeśli chcesz okazać obdarowywanej osobie swoją troskę lub dać w prezencie pod choinkę coś wyjątkowego – postaw na motyw aniołka. Dla miłośniczek klimatu boho również mamy interesujące warianty, np. kolorowe zakładki do książki z piórkami i łapaczem snów.

Poznaj teraz naszą ofertę niezwykłych i niepowtarzalnych zakładek do książki handmade. Sprawdź także inne nasze propozycje – biżuterię ręcznie robioną dla kobiet i mężczyzn czy breloki do kluczy. Spraw prezent sobie lub drugiej osobie sięgając po wyjątkowe produkty BEEŻOO!